Zakres praktyki

Porady prawne i reprezentacja uczestników postępowania karnego - Wodzisław Śląski

Nasza kancelaria oferuje pełen zakres usług prawnych w zakresie prawa karnego - w sprawach karnych, karnoskarbowych, z zakresu prawa karnego gospodarczego i wykroczeń. Reprezentujemy klientów na każdym etapie postępowania, od momentu postawienia zarzutów w postępowaniu przygotowawczym, poprzez proces karny we wszystkich instancjach, po reprezentację w postępowaniu wykonawczym i dochodzenie odszkodowania za bezpodstawne oskarżenie i niesłuszne osadzenie.

Dobre wykształcenie, wieloletnie doświadczenie i doskonała orientacja w bieżącym orzecznictwie sądów i poglądach doktryny pozwalają nam stale powiększać grono zadowolonych klientów. Pełna koncentracja na sprawach z zakresu prawa karnego pozwoliła nam stać się prawdziwymi specjalistami w swoim fachu. Klienci cenią nas za rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej sprawy, pełne respektowanie tajemnicy adwokackiej i bardzo wysoką skuteczność.

Porady i usługi prawne Wodzisław Śląski

Świadczymy usługi pomocy prawnej dla wszystkich uwikłanych w postępowanie karne - pokrzywdzonych, podejrzanych i oskarżonych, oskarżycieli posiłkowych i prywatnych, a także skazanych. Zapewniamy profesjonalne konsultacje i porady prawne na każdym etapie postępowania, a także reprezentujemy klientów w charakterze obrońcy lub pełnomocnika.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze spraw karnych i karnych skarbowych każdego rodzaju. Nasza specjalizacja to przede wszystkim:

 

 

Każda sprawa jest inna - zależy od postawionych zarzutów, dowodów w sprawie, ale i tego, co konkretny uczestnik postępowania chce uzyskać. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przedstawiając możliwe rozwiązania.

Reprezentacja i porady prawne w sprawach karnych

Zapewniamy pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę, bez względu na rolę procesową klienta i jest status społeczny. Dla nas liczy się każdy człowiek. Zapewniamy skuteczną obronę oskarżonych, reprezentację podejrzanych i pokrzywdzonych oraz oskarżycieli. We wszystkich czynnościach procesowych bierzemy osobisty udział, inicjujemy i nadajemy kierunek postępowaniu dowodowemu i sporządzamy wszelkie pisma procesowe niezbędne do zachowania praw reprezentowanego klienta.

Pomoc doświadczonego prawnika już na samym początku postępowania przygotowawczego pozwala w najwłaściwszy sposób ukierunkować dalsze postępowanie karne, dlatego zalecamy do skorzystania z naszych porad prawnych już na samym początku postępowania - od złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa czy pierwszego przesłuchania w charakterze oskarżonego lub świadka. Pomożemy jednak na każdym etapie sprawy, również w obliczu jej rychłego zakończenia, w postępowaniu odwoławczym i wykonawczym. Każdy moment jest dobry, by bronić swoich praw.

Porady prawne - Rybnik i Wodzisław Śląski

Działalność prowadzimy na terenie Wodzisławia Śląskiego i Rybnika - w obu miastach zapraszamy Państwa do naszych kancelarii. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail. Choć porady i usługi prawne świadczymy przede wszystkim w Wodzisławiu Śląskim i Rybniku, to obsługujemy również klientów z całego Śląska oraz innych województw. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu - zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do naszych dwóch fili Kancelaria Adwokacka Wodzisław Śląski lub Kancelaria Prawna Rybnik